На Волині горіло пшеничне поле

news

24 липня о 15:44 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання на пшеничному полі розміром близько 40 га в селі Оздів Луцького району.

Про це інформує прес-служба управління ДСНС у Волинській області.

За сигналом тривоги до місця події вже за 10 хвилин прибули чергові варти на трьох пожежних автомобілях з державних пожежно-рятувальних частин №1, 2, частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька, а також пожежна команда місцевого господарства.

Рятувальники вжили всіх необхідних заходів для гасіння вогню та якнайшвидшого припинення розповсюдження пожежі.

О 16:50 загорання було ліквідоване, площа пожежі склала 3 га.

Над встановленням причини пожежі працює спеціальні комісія, до складу якої увійшли фахівці цивільного захисту та правоохоронці.

Управління ДСНС у Волинській області звертається до керівників сільськогосподарських підприємств вжити необхідних заходів для недопущення пожеж хліба під час жнив: обкосити та оборати зернові поля від доріг та лісів, забезпечити справність та боєздатність пожежної техніки в господарствах, укомплектувати комбайни та техніку, задіяну на збиранні врожаю, первинними засобами пожежогасіння.

Громадяни та власники земельних паїв повинні пам’ятати, що спалювання післяжнивних залишків суворо заборонене, а за такі дії передбачена адміністративна відповідальність.

0 Комментариев