На Волині депутат вчинив дерибан у будинку бійця

news

Начальник виконачої служби Любомльського району Сергій Кушнір порушив майнові права учасника антитерористичної  операції на сході України Анатолія Горуна. Про це говорили  14 квітня на сесії Любомльської районної ради.

Про це пише Кордон.

Житель Любомля Анатолій Горун – учасник бойових дій у зоні АТО. За його словами, у той час, коли він перебував на Сході, у його будинок вдерся Сергій Кушнір – начальник відділу державної виконавчої служби Любомльського управління юстиції. Крім того, у будинку під керівництвом Кушніра вчинили безлад: вибили двері, зламали замок, зробили хаос у приміщенні.

Щоб підтримати пана Анатолія на сесії виступив Олексій Марчук, голова постійної комісії районної ради з питань законності та правопорядку депутатської діяльності. Народний обранець зачитав статтю 32 Конституції України, аби підтвердити, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Олексій Марчук звернувся до голови райради із проханням запросити на сесію Сергія Кушніра та почути пояснення його неправомірних дій щодо майна Анатолія Горуна.

DSC0148

Голова райради Микола Сушик запропонував запросити пана Сергія на наступну чергову сесію районної ради, аби той пояснив свої дії на території приватної власності.

_DSC0134

Колишня дружина Горуна є підлеглою Кушніра. Коли Горун був у зоні АТО, вони спільними зусиллями вчинили дерибан та змінили замки у новобудові бійця. Крім того, будинок виставлений з указаною ціною на продаж в мережі Інтернет.

Сам Горун стверджує, що споруджував цей будинок упродовж 10-ти років. Після розлучення з дружиною майно розділилось на половину, але, виходить, що пан Анатолій зараз прав на нього не має. Перебуваючи у відпустці, воїн дізнався, що Кушнір приїжджав до його помешкання, незаконно вдерся у нього, а згодом поїхав оформлювати документи у Ковельську реєстраційну службу. Зараз дві доньки Горуна проживають з колишньою дружиною в одній кімнаті у її батьків.

На захист Горуна висловлювали думки чимало депутатів, щоб районна рада допомогла прийняти правильне рішення щодо цієї ситуації. Депутат Ігор Торба висловив думку, що необхідно викликати до сесійної зали не тільки Кушніра, а й начальника поліції, прокурора району, аби почути на якому етапі зараз знаходиться розслідування, як воно ведеться та які заходи вжиті.

_DSC0138

“Прошу голову та депутатів районної ради допомогти вирішити проблему з правом власності на мою частину будівлі, юридично правильно оформити усі документи та подати позов до суду, щоб розділити спільно нажите майно у законному порядку. З дружиною на зв’язок вийти не можу, оскільки та уникає телефонних розмов й зустрічей. Водночас посприяйте у скасуванні рішення міської ради щодо виділення земельної ділянки”, – звернувся Анатолій Горун.

Депутат Олександр Згоранець висловив думку, що необхідно посприяти перевірці на відповідність займаній посаді начальника виконавчого відділу району. Цю пропозицію підтримав голова райради Микола Сушик.

_DSC0143

Депутати прийняли рішення, що необхідно допомогти учаснику бойових дій. Для цього районна рада звернеться до депутатів міської ради, щоб відмінити рішення щодо земельної ділянки, якщо документи оформлено неправомірно.

Але водночас виникло запитання: чи є те рішення взагалі? Проте Микола Сушик запропонував доручити постійній комісії райради вирішити це питання. Депутати підтримали таку пропозицію.

0 Комментариев