На Волині чоловік пурнув ножем знайомого

news

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік наніс удар ножем в живіт іншому чоловікові, який, на щастя, залишився живим.Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду від 13 квітня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, 13 січня обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння вдома у потерпілого, умисно наніс йому один удар ножем в область черевної порожнини, заподіявши чоловіку тілесні ушкодження у вигляді проникаючого ножового поранення черевної порожнини без пошкодження внутрішніх органів з наявністю колотої рани до 2 сантиметрів по передньо-боковій стінці живота зліва, які за ступенем тяжкості, згідно з висновком судово-медичної експертизи, відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Зокрема, допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав повністю та не оспорював фактичних обставин злочину. Своєю чергою, потерпілий зазначив, що не має претензій до обвинуваченого та просив суворо його не карати.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, однак на підставі ст. 75, 76 КК України звільнив його від покарання, якщо він протягом 3 років не вчинить нового злочину.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев