На Волині буде відділення з веслування на байдарках і каное

news

Міська рада Ковеля на останній сесії прийняла рішення про відкриття відділення з веслування на байдарках і каное в Комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича». Інформує kowel.com.ua.

Навчально-тренувальний процес тут розпочнеться з 1 січня 2016 року, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

У штат комплексної ДЮСШ переводяться і восьмеро тренерів спортивної школи «Ніка-Сільмаш». Такі зміни зумовлені передачею в комунальну власність місцевих громад ДЮСШ, які до 1 січня 2015 року фінансувались за рахунок фонду соціального страхування.

У ЗМІ висвітлювались проблеми, які виникли в адміністрації та колективу веслувального закладу. Варто зазначити, що ДЮСШ заснована Волинським обласним фізкультурно-спортивним товариством «Україна» та первинною профспілковою організацією ПАТ «Ковельсільмаш».

Оскільки «Ніка-Сільмаш» не є комунальним закладом і власником майна та орендарем земельної ділянки є комерційна структура, його фінансування як об’єкта приватної власності з міського бюджету неможливе: немає для цього законодавчих підстав. Цьогоріч утримання школи проводилось за кошти субвенції з державного бюджету та співфінансування з міської казни.

Аби зберегти тренерський склад та забезпечити зайнятість дітей, з метою покращення спортивно-масової роботи в місті та популяризації веслування на байдарках і каное міська влада прийняла рішення відкрити у Ковелі відділення з веслування на байдарках і каное у Комунальному закладі «Ковельська комплексна ДЮСШ імені Євгена Кондратовича».

Депутати підтримали такий варіант розв’язання проблеми.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев