На Волині браконьєри втікали, на ходу викидаючи з машини деревину

news

Вчора вранці працівники сектору охорони і захисту лісу Волинського ОУЛМГ спільно з державною лісовою охороною та мобільною рейдовою бригадою державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» оперативно затримали лісопорушників, які втікали з місця події.

Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У Копачівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» майстер лісу попрямував на звук пилки і виявив у лісових масивах два автомобілі – УАЗ та легковий. Повідомив рейдову групу. Лісова охорона оперативно прибула на місце.

unnamed-4

Але чоловіки, зрозумівши, що їх упіймали на гарячому, вирішили втікати. Лісоохоронці їхали слідом. Порушники злякалися так, що на ходу стали викидали з машини деревину дуба і навіть не встигли вимкнути двигун. Однак працівники лісової охорони оточили їх і таки затримали у полі.

Наразі слідчі дії тривають. На місці працює лісова охорона та поліція. До справи долучено також районний слідчий відділ.

У результаті встановлено, що в машині УАЗ (у народі – «таблетка») знаходилися 6 метрових колодок дуба. А в легковому автомобілі – знаряддя, яким спилювали та кряжували цінну деревину.

unnamed-1

unnamed-2

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев