На в’їзді у Луцьк зі сторони Рівненщини встановили камеру автоматичної фіксації порушень ПДР

news

Поблизу Луцька, на автошляху Н – 22 водіям краще дотримуватися ПДР. Відтепер за порушеннями да даній ділянці слідкуватиме камера автоматичної системи фото і відеофіксаціі порушень ПДР.

У селі Струмівка, по вулиці Рівненській, встановили ще один технічний засіб контролю швидкості, який в автоматичному режимі фіксуватиме адміністративні правопорушення, зокрема, перевищення швидкості.

Про це інформують у Підгайцівській сільській раді.

У такий спосіб у громаді сподіваються зробити рух на даній вулиці безпечнішим для усіх учасників. Оскільки встановити регульовані світлофори для пішоходів з кнопкою “На вимогу” на даній ділянці не можливо, бо автошлях Н – 22 – траса державного значення, а жителі постійно скаржаться на активний рух транспорту, аварійні ситуації, то камера стала виходом із даної ситуації.

Кошти для реконструкції зовнішніх електричних мереж,інтернету та електропостачання електроустановок камери відеонагляду були виділені з бюджету Підгайцівської сільської ради,

 – зазначають у пресслужбі громади.

До слова, це не перша камера, встановлена на автошляху в селі Струмівка.

Сподіваємося, що ці засоби зроблять дорогу більш безпечною, а водіїв спонукатимуть не порушувати ПДР, зокрема, не перевищувати швидкості.
0 Комментариев