На території природно-заповідного фонду Луцької громади встановили нові інформаційні таблички

news

У селах Луцької громади з’явилися нові інформаційні та охоронні знаки, які повідомляють про об’єкти природно-заповідного фонду, а в місті було оновлено існуючі таблички.

Фінансування цих робіт було передбачене міським бюджетом ще в грудні минулого року, але процес встановлення затягнувся через дію воєнного стану, зазначила начальниця відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак у коментарі Суспільному.

“На встановлення та відновлення табличок було виділено 93 тисячі гривень. Роботи виконувалися протягом двох днів. Це є законодавчою вимогою щодо охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду України”, — розповіла Лисак.

За її словами, на території Луцької громади знаходяться 36 об’єктів природно-заповідного фонду державного та місцевого значення, що мають різні рівні підпорядкування.

Найбільша кількість заповідних територій розташована в Жидичинському та Прилуцькому старостинських округах. Ці землі входять до складу Ківерцівського національного природного парку “Цуманська пуща”. Вони відомі мешканцям громади як комунальний ліс біля села Кульчин та “Панський ліс” біля сіл Сапогів і Прилуцьке. В обласному центрі розміщені вісім об’єктів природно-заповідного фонду.

Державні знаки та аншлаги інформують населення про назви, межі, правовий статус та основні вимоги щодо охорони цих територій.

Луцька міська рада відповідає за 13 територій, що мають особливу екологічну, наукову, естетичну, господарську, а також історико-культурну цінність. Відповідальність за охорону цих територій несе комунальне підприємство “Парки та сквери міста Луцька”.

Джерело: https://volyninfa.com.ua/

Автор статті: Сергій Шагоферов

0 Комментариев