На старт, увага, руш! У Луцьку стартує онлайн-забіг «Наближаємо перемогу»: допомогти у закупівлі спецобладнання для 14-ї ОМБр може кожен

news

Бігти дозволяється будь-де, а кошти, які учасник сплатить за реєстрацію, підуть на допомогу Збройним силам України. Такі умови проведення благодійного онлайн-забігу «Наближаємо перемогу».

Отож, найперше – учасників забігу не обмежують щодо дистанції. Їм пропонують самим обрати, яку відстань вони зможуть подолати, символічно встановивши межі від 1400 метрів до 14 кілометрів.

Окрім цього, у забігові можуть реєструватися учасники будь-якого віку чи статі. І кожен отримає на згадку медаль фінішера.

Щодо розміру благодійної допомоги, то вона хоч і має кілька варіантів, однак без прив’язки до довжини дистанції. До назв внесків підійшли з гумором, який нині є одним із різновидів зброї нашого протистояння ворогу.  Отож, суми благодійної допомоги «охрестили» так:

  • 250 гривень – «Джавелін»;
  • 400 гривень – «Байрактар»;
  • 600 гривень – «Стугна-П»;
  • 800 гривень – «Нептун»;
  • 1000 гривень – «Бомба для бункерного діда».

Як уточнюють організатори, учасники при реєстрації самостійно вирішують, яку суму можуть сплатити, аби підтримати волинську бригаду та наблизити нашу спільну перемогу над ворогом.

Забіг проводиться онлайн, аби залучити якнайбільше поціновувачів бігу, готових підтримати фінансово Князівську бригаду. Тож, хоч де людина перебуває, вона може обрати зручні час та місце, щоб долучитися до цього забігу.

Разом із тим, організатори продумали можливість і офлайн-забігу. Його запланували провести у Луцьку. Тож у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки у вихідні 14 та 22 травня з 8.00 до 14.00 триватимуть забіги у рамках цієї ініціативи. Додатково тут усі охочі зможуть придбати сувенірну продукцію з символікою цього забігу. Щодо реєстрації, то вона відбувається на сайті https://runstyle.net/ і триватиме до 20 травня 2022 року.

Найперше потрібно обрати один із п’яти забігів, що, як уже уточнювалося, залежать не від дистанції, а від вартості благодійного внеску. Потім – сплатити благодійний стартовий внесок.

Організатори беруть на себе зобов’язання безкоштовно надіслати учасникам стартовий номер та пам’ятну медаль у вказане відділення «Нової пошти».

Щоправда, це не стосується тих учасників, які проживають у Луцьку: вони мають забрати ці пам’ятні відзнаки в одному з пунктів видачі в обласному центрі Волині: або Центрі туристичної інформації та послуг міста Луцька (вул. Сенаторки Левчанівської, 2), або магазині «Альпініст» (вул. Конякіна, 25 Б). Також це можна буде зробити два дні поспіль під час офлайн-забігу у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Забіг символічно завершуємо 22 травня. Адже саме цього дня вісім років тому неподалік міста Волноваха Донецької області на військовослужбовців волинської бригади (на той час – 51-ї ОМБр) напали вороги. Загинули 18 бійців, ще майже 30 отримали поранення. Сепаратисти та російські військові (бо є дані, що напад здійснив загін під керівництвом Ігоря Безлера («Бєса»), кадрового російського полковника ГРУ) мали на меті прорвати кільце сил АТО, однак українським воїнам вдалося відбити атаку та втримати контроль над блокпостом.

Також організатори обов’язково покажуть, що придбають та передадуть бійцям Княжої бригади (будуть придбані GPS- трекери Garmin).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев