На Шварценеггера в Африці напав слон

news

Відео з втечею американського актора, бодібілдера і політика Арнольда Шварценеггера від слона під час сафарі в ПАР стало хітом соціальної мережі Instagram. Ролик був розміщений голлівудською зіркою на своїй підтвердженій персональній сторінці.

Про це пише Корреспондент.net.

На записі можна побачити, як африканський слон доторкається до автомобіля зі Шварценеггером, а потім відходить від нього і починає обходити на відстані. Зайшовши з заднього флангу, слон починає бігти до машини і впритул наближається до неї, потрапляючи в кадр до ведучого зйомку з заднього сидіння актора. Переслідування слоном тривало кілька секунд, поки авто не вдалося вирватися вперед, в той час як на відео можна почути лайку.

“Я не міг би написати про цю зустріч на сафарі краще, ніж це робить цей ролик. Я в абсолютному захваті від цих красивих сильних тварин, хоча деяким з нас довелося міняти штани після цього. Ми повинні припинити вбивати їх — фотографія, а не постріл. Що для вас краще — мати можливість досвіду зустрічі з цими істотами або шматок слонової кістки? “— пише Шварценеггер на своїй сторінці в Instagram.

На Шварценеггера напав слон в Африці

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев