На Сході у капличці волинських бійців сталося диво

news

Сухий стовбур у похідній капличці «Всіх святих землі української», на якому висіла ікона Матері Божої, вкрився зеленню, огорнувши ікону молодими пагонами.

Інформує IA ZIK, посилаючись на повідомлення начальника прес-служби 14-ої окремої механізованої бригади ОК «Захід», лейтенант Влад Якушев.

Стовбур сухого дуба, який використали для будови похідної каплички військової частини В 0259, вкрився молодими пагонами. Зелене листя огорнуло ікону Матері Божої, яка висіла на мертвому дереві.

«Будуючи похідну капличку, ми зрізали верхівки мертвих дубків у посадці та закріпили на них навіс, що прикриває похідну капличку. Ми не зачіпали живих дерев, а використали лише сухі. І ось мертве дерево зазеленіло, причому випустило гілочки саме навколо ікони Божої Матері. Інші сухі дерева навколо каплички залишились мертвими. Я думаю, що це знак, адже ми тут, в АТО, стоїмо за праве діло, і Матір Божа прикриває нас своїм покровом. На передовій, коли є постійна загроза життю, люди часто звертаються до Бога. Тим, хто вірить, чудеса не потрібні, і це, напевно, знак, для тих, хто ще не розуміє велич Господа у повній мірі», – сказав душпастир в/ч В 0259, мобілізований священик, майор Микола Гінайло.

Позиції  в/ч В 0259 – на підступах до м. Маріуполь, де постійно знаходяться під обстрілом незаконних військових формувань.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев