На що скаржаться лучани

news

Жителі міста Луцьк за місяць зробили 1 963 телефонні звернення до Луцькради за місяць, з них 551 інформаційно-довідково характеру. Найбільша кількість звернень щодо роботи житлово-комунальної сфери. Мер міста Микола Романюк пообіцяв за це штрафувати комунальників.

Про це йшлося сьогодні, 12 липня, під час оперативної наради у міського голови.

Як зазначила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як, за місяць лучани звертались щодо роботи ЖКП – 379 разів, стосовно відсутності електропостачання в житлових будинках та квартирах – 357 звернень, до «ДКП «Луцьктепла» – 135 дзвінків, до КП «Луцькводоканалу» – 103 дзвінки, стосовно налагодження зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій надійшло 69 звернень, щодо якості транспортних засобів – 67 звернень, до ЛСКАП «Луцьккомунтранс» – 50 дзвінків, через зупинки ліфтів – 45 звернень, до муніципальної поліції – 41 дзвінок, через відкриті колодязі, провалля та повалені опори зв’язку – 31 повідомлення, до «Волиньгазу» – 26 звернень, стосовно безпритульних собак – 18 звернень.

Мешканці скаржаться на відсутність ремонту доріг та прибудинкових територій, на провалля на вулицях, звалища сміття у неналежному місці, поваленні дерева, затоплення територій дощовою водою, кущі та високу траву, недотримання графіків руху, паління водіїв у маршрутках, бруд у салонах, запах каналізаційних стоків у повітрі тощо. Останню проблему «Луцькводоканал» досі не вирішив.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що за невиконання робіт працівників комунальних підприємств штафуватимуть.

 

0 Комментариев