На що найчастіше хворіють діти в Луцьку?

news

У Луцьку діти найчастіше хворіють на недуги органів дихання, очей, органів травлення та інфекції.

Про це йшлося сьогодні під час засідання виконкому Луцької міської ради, повідомляє Вголос.

 

«У структурі захворюваності дітей віком до 1 року перше місце займають хвороби органів дихання; друге місце – перинатальні стани; третє місце – хвороби шкіри та підшкірної клітковини, четверте місце – хвороби нервової системи. Серед дітей віком до 14 років за поширеністю на першому місці хвороби органів дихання, на другому – хвороби очей, на третьому – інфекційні хвороби, на четвертому – хвороби органів травлення. Серед підлітків  на друге місце виходять хвороби органів травлення, на третє – ендокринна патологія і хвороби сечо-статевої системи», – розповіла головний лікар комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Ліщинська.

Вона наголосила, що для ефективного лікування та профілактики цих хвороб у закладі працюють вузькопрофільні лікарі-спеціалісти, до яких скеровують дітей дільничні педіатри, а загалом консультативну допомогу надають за 22 спеціальностями.

Оксана Ліщинська повідомила, що поліклініка обслуговує понад 32 тис. дітей, що проживають у Луцьку. Окрім того, реальна цифра, що включає студентів вишів та учнів середніх спеціальних навчальних закладів, які навчаються у місті і яких не зареєстровано, але їх обслуговує підліткове відділення (медогляди, щеплення, звернення), становить близько 14 тис. осіб.

0 Комментариев