На сайті Головного сервісного центру МВС можна швидко дізнайся які документи необхідні для подорожі за кордон на авто

news

Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua всього у два кліки можна дізнатися, які документи необхідні для подорожі за кордон на авто. Для цього ви можете обрати країну до якої плануєте подорожувати, і заповнити опцію про те, чи Ви є власником авто. Відповідно до вказаних параметрів з’явиться перелік необхідних документів. Сервіс автоматично розділяє країни на ті, що визнають національне посвідчення водія, та ті, де з вами має бути міжнародне посвідчення водія.

Про це повідомляє регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

«Міжнародне посвідчення водія видається без складання іспитів, при цьому національне посвідчення водія не вилучається, – роз`яснює керівник РСЦ МВС у Волинській області Олександр Малашко. – Потрібно пам’ятати, що, крім наявності всіх необхідних документів, увагу звернути слід і на обов`язкову умову виїзду за кордон – наявність державних номерних знаків транспортного засобу, адже  індивідуальні дійсні тільки на території України. Також застерігаю автовласників наперед, що авто, на які встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім придбаних  у  розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються».

Детальніше з наданням послуг та адресами сервісних центрів МВС можна ознайомитися на сайті .

Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працює фейсбук-сторінка Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області та телефон для довідок (0332 77-19-74).

0 Комментариев