На Рівненщині через бурштинокопачів зупинили рух потягів

news

9 березня Львівська залізниця зупинила рух вузькоколійкою на відрізку Антонівка-Зарічне, що в Сарненському районі Рівненської області. Невідомі прямо під колією несанкціоновано добували бурштин. Це вже другий випадок, після якого доводиться зупиняти рух потягів, пише офіційний сайт відомства.

Дільницю закрили для проведення відновлювальних робіт. Матеріали про випадок, а також листи-звернення залізничники надіслали усім правоохоронним органам та органам місцевої влади.

“Зловмисники своїми діями спровокували пошкодження земляного полотна у вигляді локальних розмивів з утворенням брівок відриву, які проходять по торцях шпал. Оскільки земполотно та баластна призма на даній дільниці складені з піщаних грунтів, це прямо загрожує безпеці руху поїздів. Тому залізничникам довелося з 13:00 видати попередження про обмеження швидкості з 40 км/год до 5 км /год”, – йдеться у повідомленні.

Залізничники бідкаються, що на ділянці Антонівка-Зарічне такі випадки не поодинокі. Тож дії зловмисників, бездіяльність правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування можуть призвести до катастрофи.

“Через неможливість забезпечення безпеку руху поїздів магістраль змушена буде ініціювати припинення руху на дільниці, що в свою чергу, викличе негативний резонанс серед місцевих мешканців, які щодня користуються послугами залізниці”, – додають залізничники.

0 Комментариев