На пункті пропуску “Ягодин” почалася торгівля чергою: скільки треба заплатити за сусповід до кордону

news

Понад 40 кілометрів – стільки доводиться стояти водіям вантажівок, щоб потрапити на українсько-польський кордон. Черга з фур зайняла цілу смугу міжнародної траси Ковель-Ягодин. Далекобійники змушені стояти, а на фоні “підприємливі” розвивають нові види бізнесу.

Як розповідають водії, за три тисячі гривень до пункту пропуску можна добратися за один день, – йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

Черга утворилася понад місяць тому. Пропускна система дала збій як на українській, так і на польській стороні. Зокрема, зі сторони Польщі активісти заблокували дорогу і поставили такі умови: повернути окремою смугою порожні  вантажівки, відновити дозволи для українських перевізників, забезпечити цілодобовий фітосанітарний контроль. І хоча пункти пропуску Ягодин-Дорогуськ вже розблоковані, ситуація з чергою ще критична. Станом на 13 вересня колона тягнулася на понад 40 кілометрів.

На “Ягодині” далекобійникам підвезли питну воду у цистерні

Щодня привозять хліб, обіди поміж машинами розвозять місцеві. А деякі хитруни навчалися й заробляти на такій ситуації – торгують чергою: проїхати поза колоною коштує три тисячі гривень. Такі вимоги ставить нібито місцева поліція, кажуть водії. Коли «купуєш» чергу, то вантажівку супроводжують до кордону. Без «допомоги», черга рухається на 200-300 кілометрів за ніч.

0 Комментариев