На Полтавщині діти зґвалтували 4-річну дитину

news

Під селищем міського типу Нові Санжари (сумно прославився взимку протестами проти розміщення там евакуйованих з охопленого коронавірусом китайського Уханя) кілька неповнолітніх дітей підозрюються в згвалтуванні чотирирічної дівчинки.

Про це повідомляють у прес-службі главку Національної поліції по Полтавській області.

Із заявою про злочин до правоохоронців поліцію регіону звернулася мама постраждалої. Подія сталася в одному з сіл Новосанжарського району.

“Мати дівчинки 2016 року народження звернулася до лікарні через вчинення насильства над її дочкою, наслідком якого стало травмування дитини”,-розповіли в поліції.

Медики, згідно з встановленою процедурою, відразу повідомили про подію в поліцію. Правоохоронці протягом короткого часу встановили, що до скоєння злочину можуть бути причетні місцеві жителі віку 10 і 11 років.

“Заява в поліцію надійшла вчора. Відомості про подію були відразу внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань Новосанжарським відділом поліції. В рамках ЄРДР встановлюються всі обставини цієї події, і коло дітей, які можуть бути причетні до цього”, – розповіли в поліції журналістам місцевого порталу Коло.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев