На оздоровлення луцьких школярів у 2015 році витрачено більше двох мільйонів гривень

news

Оздоровлення дітей — один із пріоритетів міської влади. Тож на оздоровлення луцьких школярів витратили понад 2 мільйони. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У 2015 році для організації належного відпочинку та оздоровлення дітей покращено матеріальну базу дитячого позаміського закладу «Ровесник», який відвідало 402 дитини, а також оздоровлено 38 дітей з м. Волноваха Донецької області. Організовано роботу 27 таборів з денним перебуванням на базі шкіл міста із дворазовим харчуванням. Зокрема, 10 дітей з м. Сєвєродонецьк відпочивали на базі Луцької гімназії № 14 ім. В. Сухомлинського.

  Всього за час літніх канікул за кошти батьків та місцевого бюджету відпочило 10 077 дітей. Робота таборів усіх типів сприяла покращенню здоров’я школярів, забезпечила зайнятість дітей, запобігла явищам бездоглядності, дала можливість продовжити виховний процес, розвивати творчі здібності учнів.

   На оздоровлення школярів у 2015 році витрачено – 2 224 955 грн.

    Крім цього, у минулому році в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» за кошти державного бюджету було оздоровлено 60 дітей. За кошти обласної субвенції та міського бюджету було придбано 216 путівок для дітей пільгових категорій, які пройшли оздоровлення у Волинському санаторії матері та дитини «Турія», а також у таборі імені Олега Кошового у с. Дачне Луцького району. У 2015 до організації відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій активно долучались благодійні та громадські організації: ВОГО «Ми плюс», ВОГО «Територія 2.2», ПЛАСТ, ВОГО «Національний альянс» та інші.

   У співпраці з благодійним фондом «Новий Луцьк» у червні минулого року на відпочинок у туристичний комплекс «Буковель» відправлено 381 дитину, батьки яких мобілізовані та є учасниками антитерористичної операції, та 647 – талановитих та обдарованих дітей.

0 Комментариев