На околицях Луцька змагались туристи-лижники. ФОТО

news

16-17 січня 2017 року на Волині відбувся 6 відкритий Чемпіонат області серед юнаків з лижного туризму, організований управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

На змагання, які вже традиційно відбуваються на базі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» у с.Гаразджа Луцького району, прибули 10 кращих команд туристів-лижників, в тому числі і з сусідньої Рівненської області.

На урочистому відкритті спортсменів привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та директор Рівненської обласної станції юних туристів Василь Григор.

У перший день спортсмени долали довгу дистанцію «Лижного маршруту». Для подолання маршруту спортсменам потрібно було пройти понад 4 км лісовим масивом с.Гаразджа, орієнтуючись по карті, а також продемонструвати свої вміння і навички у доланні різних технічих та лижних етапів.

Серед хлопців найкращі результати показали: Дмитро Охоцький (Ківерцівський район), Деонисій Семенюк та Максим Патута (Луцький район). Серед дівчат найкращу майстерність другий рік поспіль показала Софія Варинюк (Луцький район), Інна Коріун та Анастасія Приходько з Рівненської області.

Другого дня учасники змагались на командній «Смузі перешкод», яка включала в себе різноманітні підйоми, спуски, траверси. Найкращі результати показали спортсмени Луцького району, другими фінішувала команда Рівненської станції юних туристів, а замкнули трійку лідерів вихованці Ківерцівської станції юних туристів.

За підсумком двох дистанцій переможний кубок Чемпіонату Волині з лижного туризму дістався юним туристам Луцького району, які і будуть захищати честь області на Кубку України в кінці січня на Закарпатті. ІІ місце вибороли спортсмени Рівненської станції юних туристів, і ІІІ – у Ківерцівської станції юних туристів. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.

Волинь – одна з небагатьох областей, яка проводить такі змагання, незважаючи на те, що не є гірськолижною, проте має хороші традиції у розвитку даного виду спорту. Збірні команди Волині – як дорослі, так і дитячі – одні з найкращих в Україні.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев