На Львівщині адміністратори “чатів повісток” передали дані учасників у військкомат

news

Військкоматам Львівщини допомогли поповнити базу даних ухилянтів. 

Про це повідомляють Старосамбірські вісті.

Адміністратори “чатів повісток” у телеграм-каналах та вайбер-чатах, де підписники публікували інформацією про місця вручення повісток, передали їхні дані в ТЦК. 

Місцеві інтернет користувачі повідомляють, що кілька молодиків зі Львову, та області створили  телеграм-канали та вайбер-чати, в яких в реальному зазначали місця вручення повісток. Зрештою, коли групи та канали стали популярними та “обросли” підписниками, дані останніх були переданими до місцевих територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки.

Читайте також Старість за гратами: 60-річному водію, який насмерть збив 13-річну дитину, загрожує до восьми років ув’язнення 

Про це власне, повідомили самі адміни, які розіслали відповідні повідомленя підписникам у групах. Адміністратори каналів мотивували це тим, що оборона країни – це обов’язок кожного, згідно Конституції.

Кілька місяців тому кібер фахівцями Служби безпеки України було заблок овано 26 Telegram-каналів, які перешкоджали мобілізації українських громадян призовного віку повідомляючи про місця вручення повісток в Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Київській та Одеській областях.

Читайте також Жителька Волині народила свою п’яту дитину у машині швидкої допомоги 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев