На Ковельщині вилучили більше 700 снарядів часів Другої світової

news

752 одиниці вибухонебезпечних предметів вилучили піротехніки ДСНС на Ковельщині.

Про це стало відомо, в ході щотижневої наради, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак, — інформують у Ковельській РДА.

Начальник Ковельського відділу управління ДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації.

Поряд з цим повідомив про завершення піротехнічною групою робіт щодо обстеження території, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Очистку місцевості на території Старокошарівської сільської ради було проведено на площі понад 2 га.

752 одиниці вибухонебезпечних предметів було вилучено із землі.

Начальник Ковельського відділу управління ДСНС України у Волинській області вкотре звернувся із застереженням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Поряд з цим наголосив, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

0 Комментариев