На Ковельщині відремонтують об’єктів на 17 мільйонів

news

Чотири обʼєкти капітально відремонтують на Ковельщині в 2016 році.

Інформує про це Kovel.com.ua  з посиланням на прес-службу Ковельскої РДА.

Про це розповіла головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольга Моружко, ‒ повідомляють у прес-службі РДА.

Проекти реалізують за рахунок Фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Ольга Моружко зазначила, що 12 листопада, під час відеоселекторної наради під головуванням голови облдержадміністрації були обговорені пропозиції першочергових інвестиційних проектів, поданих для реалізації у 2016 році за рахунок Фонду регіонального розвитку.

Заступник начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Лілія Павлова доповіла про об’єкти, які потрапили до І плану, тобто будуть фінансуватися в першу чергу.

По Ковельському району пройшли чотири об’єкти на загальну суму – 17784,467 тис. грн., з ДФРР – 16006,019 тис. грн., з коштів місцевого бюджету – 1778,447 тис. грн.  До переліку відійшли наступні об’єкти: реконструкція селищного водозабору в смт Люблинець, капітальний ремонт дитячого садка в с. Колодяжне, реконструкція районного стадіону «Дружба» в смт Голоби, реконструкція приміщення кіноконцертної зали районного будинку культури в смт Голоби.

Після проведення експертизи проектно-кошторисної документації об’єктів будівництва школи Білин та реконструкції  шатрової покрівлі приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дроздні є можливість включити їх в перелік об’єктів, що будуть фінансуватися в 2016 році.

0 Комментариев