На фестивалі «КНЯЖИЙ» діятиме наметове містечко

news

На фестивалі «КНЯЖИЙ», що відбудеться 19-20 серпня на території парку села Заріччя, Володимир-Волинського району, діятиме наметове містечко. Захід ініціює Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

Повідомляє прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ».

Якщо плануєте приїхати на “КНЯЖИЙ”, і залишитись тут на два дні заходу, але не знаєте, де заночувати, не турбуйтеся.  Повідомляємо, що на території заходу діятиме наметове містечко, де можна буде розташувати свої привезені намети на ці 2 дні. Надійна охорона фестивалю цілодобово діятиме на території фесту.
Під час заходу для любителів прикладного мистецтва відбудеться ярмарок майстрів, яких запросили з усієї країни.

На музичній сцені для гостей виступлять гурти «Тартак» і «Карна» та десяток інших. Також спеціально на «КНЯЖИЙ» приїдуть популярні літератори – український поет та публіцист Павло Коробчук і культовий сучасний письменник – Любко Дереш. Ще передбачено плавання та каяках річкою Луга (каяки – це такі вузькідовгі човники), демонстраційне кінне шоу,  дитяче  розважальне містечко, ярмарок вуличної їжі та екскурсії Стародавнім Володимиром-Волинським.
Захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати власне у день проведення фестивалю.
Приєднутеся до нас у “Facebook”, а також і в соцмережі “Instagram” .

0 Комментариев