На думку Росії, Туреччина готується вторгнутись у Сирію

news

У Росії побачили ознаки підготовки Туреччини до вторгення у Сирію. Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ Ігорь Конашенков 4 лютого, повідомляє «Тиждень.ua».

«Ми маємо серйозні підстави підозрювати інтенсивну підготовку Туреччини до військового вторгнення на територію суверенної держави – Сирійської Арабської Республіки… Ознак прихованої підготовки турецьких збройних сил до активних дій на території Сирії ми фіксуємо все більше і більше», – сказав Конашенков.

Окрім того, раніше Міноборони РФ звинуватило Туреччину в обстрілі прикордонних населених пунктів на території Сирії і зажадало від НАТО і Пентагону роз’яснень у зв’язку з цим.

Також у російському відомстві стверджують, що на одній з турецьких прикордонних застав поблизу Сирії за останній місяць розгорнули важку артилерію, яка почала обстрілювати прикордонні сирійські села.

У свою чергу, Туреччина оголошувала про проведення ударів – включно з артилерійськими – по позиціях ІДІЛ на території Сирії.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляв, що Росія готується створити у Сирії міні-державу. Цю інформацію підтвердили у МЗС Великої Британії.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев