На демонстрації в Мінську затримали понад сотню людей

news

У Білорусі під час акції протесту затримали понад сотню людей, передають кореспонденти інформагентств. Затримання почалися після несанкціонованої вуличної акції опозиції.

Білоруські активісти попереджали про те, що планують продовжити серію акцій із вимогою скасування президентського декрету “про дармоїдство” в суботу, 25 березня, у День Волі – 99-ї річниці проголошення Білоруської народної республіки, — пише ВВС Україна.

У центрі Мінська посилили заходи безпеки – на вулиці виїхали броньовані автомобілі і безліч автозаків. Співробітники ОМОНу затримали людей, які йшли до місця проведення акції.

“У центрі все перекрито”, – повідомляв кореспондент Бі-бі-сі Сергій Козловський.

Учасники акції зібралися у районі між станціями метро “Академія наук” і “Площа Якуба Колоса”. За попередньою оцінкою кореспондента “Інтерфаксу”, зібралося близько 500 людей.

Мінськ

Тетяна Мельничук, кореспондент Бі-бі-сі, Мінськ

Місце збору біля Академії наук, яке раніше оголосили опозиційні лідери, заблокували сили правопорядку. Не працювали найближчі станції метро, перекрили рух у цьому районі. Люди почали збиратися на прилеглих вулицях. Вони формували йшли групами по тротуарах, підняли прапори і почали скандувати. Тоді ОМОН зі щитами і в масках почав їх затримувати.

Зараз тротуарами, не виходячи на дорогу, як і раніше ходить молодь. Вони викрикують гасла, співають пісні. Час від часу цих хлопців викручують і запихають у машини.

За моїми оцінками, затримали щонайменше півтори сотні людей, арешти тривають.


Протестувальники скандували “Живе Білорусь”, “Ганьба!” і “Фашисти!”. По дорозі до площі Якуба Колоса міліція виставила перед колоною учасників кордон зі щитами. Також колону заблокували з тилу, почалися затримання. Після того як було затримали декілька активістів, прохід колоні протестувальників відкрили.

Мінськ

Офіційних заяв про кількість затримань від поліції поки не надходило. Кореспондент “РІА Новин” оцінив їх у 10 людей.

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев