На 4-й курс хіміотерапії не вистачає понад 250 тис грн – Настя Трофимюк потребує фінансової допомоги

news

10-річна Настя Трофимюк з Нововолинська продовжує тривалу та важку боротьбу з раком крові.

Зараз за життя Насті боряться медики у Туреччині, адже місця для неї в Україні не знайшлося.

Через особливість хвороби Анастасії лікарі довго підбирали їй індивідуальний курс хіміотерапії. Батьки дівчинки сподіваються, що він дасть позитивний результат і їхній донці не доведеться робити пересадку кісткового мозку, яка коштує майже 100 тисяч євро.

У Насті виявили подвійну поломку в ланцюжку ДНК, дали збій аж дві хромосоми. Першу знищили після першої хімії, а друга не піддалася другій хімії, тому для неї підібрали особливий третій блок. Хороша команда професіоналів намагається ввести в ремісію нашу доньку. Наразі чекаємо покращення, молимось і надіємось. Ми дуже просимо усіх небайдужих людей допомогти нам вилікувати нашу Анастасію,

– звертається мама дівчинки до читачів.

На даний час у дівчинки тримається висока температура. Лікарі призначили лікування, спрямоване на ліквідацію бактерії, яка провокує страшні для дитини муки.

Попри увесь тягар онкології, який впав на дитячі плечі,  маленька Анастасія продовжує мужньо боротися з недугою. Вона намагається посміхатись крізь усю біль та втому і вірить у доброту людей, які її не залишать у біді.

На 4й курс не вистачає ще 252000т.грн,а попереду ще 5та ,звичайні люди вже виснажились нас підтримувати і ми їм дуже вдячні, що вони усі для нас допомогли зібрати кошти на перші три курси.

– розповідає у своїх щоденних “звітах” у соцмережі мама Юля і просить небайдужих людей допомогти родині врятувати їхню дівчинку.

Допомогти 10-річній Насті можна за реквізитами:

ПриватБанк

5168742729599427

Трофимюк Юлія Михайлівна (мати дівчинки)

0 Комментариев