Музиканти Imagine Dragons звернулися до авіапасажирів у 14 аеропортах світу із закликом донатити на підтримку України

news

Всесвітньо відомий гурт Imagine Dragons,який є амбасадором фандрайзингової платформи UNITED24, записали звернення для пасажирів літака SkyUp, в якому закликали допомагати Україні, а саме – донатити на медичну допомогу

 Ролик із привітанням Imagine Dragons  опубліковано в Instagram United24.

Починаючи з листопада літак здійснив 43 рейси у 14 аеропортів – Франції, Португалії, Естонії, Румунії, Латвії, Польщі, Швеції, Молдові, Єгипті і Тунісі. З нового року на всіх пасажирів чекало неочікуване звернення: після вітальних слів бортпровідника до них музиканти.

Саме звернення вже почули 9 000 пасажирів з усього світу.

Всім привіт! Це Imagine Dragons і ми пишаємося бути амбасадорами UNITED24. Бажаємо вам дуже приємної подорожі на цьому спеціальному літаку, натхненному українською мужністю,

– кажуть у зверненні Imagine Dragons.

Imagine Dragons розігрують два квитки на будь-який свій концерт до кінця 2025 року. Взяти участь у розіграші можна до 12 лютого 2023 року. Для цього потрібно зробити донат через United24  за окремим посиланням.
Крім того, українська авіакомпанія та United24 розіграють серед всіх, хто донатив через платформу, брендовані валізи Have a Rest, світшот Balenciaga&United24 та п’ять браслетів “Азовсталь. Символ незламності”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNITED24 (@u24.gov.ua)

 

0 Комментариев