Музичне поповнення на Волині: з’явився новий гурт

news

У Ковельській школі мистецтв відбувся дебютний концерт молодіжного гурту «Subito». Про це пише kowel.com.ua.

Колектив тільки розпочинає свою діяльність,  півроку тому музиканти зібралися вперше.

Як розповіла ведуча концерту Світлана Вавриш, назва  «Subito» в  перекладі з італійської означає «миттєво».

У керівника Владислава Скрипіна  ідея створення ансамблю виникла раптово, після перегляду  передачі, в якій йшлося про творчу співпрацю викладача з учнями свого класу. До гурту «Subito» увійшли учні та випускники Владислава Скрипіна: Антон Білашук (бас-гітара), Андрій Цюп’яшук(акустична гітара), Ігор Воробей (ударні), Ольга Остапук (клавіші).

Керівник  співпрацює  з іншими викладачами школи мистецтв, зокрема викладачем класу флейти Тетяною Мороз.

«Владислав підбирає репертуар, здійснює аранжування різних композицій. Колектив знаходиться у творчому пошуку, планує проводити активне концертне життя. До речі, вперше «Subito» кілька творів зіграли  у Луцьку на відкритті виставки картин бійців АТО. Гурт уже отримав запрошення  виступити у Люблинецькій школі-інтернаті».

У першій частині свого концерту музиканти виконали кілька творів відомого циганського колективу  «Gipsy Kings», який представляє музику у стилі фламенко. Цей музичний, пісенний, танцювальний стиль  зародився наприкінці 18 століття на півдні Іспанії, в Андалузії. Увібрав у себе традиції кількох культур, зокрема циганської, мавританської та іспанської. Гра фламенко характеризується імпровізаційністю, складним ритмом та специфічною технікою виконання. Назва пов’язана з іспанським словом flamante, що перекладається, як палкий, пристрасний. Саме ці риси характеризують гру фламенко.

У другій частині були  представлені рокові композиції з репертуару відомих музикантів та гуртів:  Gary Moore — «The loner» (соло Владислав Скрипін),  «Still got the blues», «One day»; Deep Purple —  «Smoke on the water»; Europe — «The final countdown»; Helloween — «Forever and one».

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев