Мужність і героїзм: Орест Власюк з Рожища нагороджений “Золотим хрестом”

news

Орест Власюк, працівник Рожищенського будинку дитячої творчості, отримав “Золотий хрест” за мужність

Про це з гордістю повідомляють його колеги з Рожищенського будинку дитячої творчості.

Орест Власюк, який зараз проходить службу в Збройних Силах України, отримав високу нагороду – Почесний нагрудний знак “Золотий хрест” від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. 

Цю нагороду Орест отримав за сумлінне виконання службових обов’язків, розумну ініціативу та значний особистий внесок у боротьбу за незалежність, територіальну цілісність і недоторканність України. Він проявив себе як справжній герой, мужньо захищаючи нашу країну під час виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Вітаємо нашого мужнього воїна! Дякуємо за захист! Твоя відвага та мужність гідні найвищої поваги!”, – пишуть колеги Ореста з Рожищенського будинку дитячої творчості.

Це не перша нагорода Ореста. Раніше він був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ Хрест Військова Честь” та медаллю “За поранення (легке)” від Міністерства оборони України.

Ми пишаємося тобою, Оресте! Чекаємо тебе з Перемогою! Міцного здоров’я та щасливого повернення додому!”, – додають працівники будинку дитячої творчості.

Слава Україні! Слава воїнам ЗСУ, які і вдень і вночі стоять на захисті нашої країни!

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев