Музею вручили бізнес-нагороду

news

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, що у Луцьку,  став першим володарем бізнес-нагороди «ЩЕДРИК AWARD». Її присвоїли за вклад у розвиток вітчизняної культури. Про це повідомляє Перший.

Вручили нагороду  у Києві під час першого культурно-інвестиційного форуму «ЩЕДРИК ІNVEST», який зібрав підприємців і діячів культури з багатьох регіонів України. Сам захід був присвячений питанням культурної спадщини країни. Нагороду отримала  директорка музею Леся Корсак..

Запропонував створити премію «ЩЕДРИК AWARD» президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. Цього року її вручили вперше.  Торгово-промислова палата – один із спонсорів дійства.

«Ми дуже здивувались і зраділи нагороді. Ми отримали статуетку і грамоту. Статуетка у вигляді п’єдесталу, на якому розміщена невелика бронзова сухарниця із ластівкою у центрі. Це металева копія сухарниці, яку батько композитора Миколи Леонтовича сам вирізьбив із дерева. Це своєрідний символ «Щедрика», тому що там є ластівочка, про яку йдеться у пісні», – розповіла Леся Корсак.

Вона додала, що під час форуму показали ролик про Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Багато хто з присутніх, побачивши його, захотів приїхати у Луцьк.

Обговорюється питання, щоб  експонати музею Корсаків вирушили у закордонний тур з Українською республіканською капелою NOW Кредо. Її створили спеціально на честь 100-річчя української пісні «Щедрик».

Довідково. Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відкрили у Луцьку 24 серпня 2018 року в луцькому культурно-розважальному центрі «Adrenalin City».

У ньому в 12 залах розмістили понад 800 арт-об’єктів. Заснували музей підприємець Віктор Корсак з дружиною Лесею.

 

Автор статті: Мартинюк Марія

0 Комментариев