«Мовне волонтерство» у Луцьку розпочинає новий семестр

news

 

ГО «Фундація розвитку громад» оголошує про набір учнів в рамках проектів «Мовна школа» та «Мовний клуб», які стали продовженням усім відомого «Мовного волонтерства».

«Проект «Мовне волонтерство» виходить на якісно новий рівень. Інформацію ми уже анонсували наприкінці 2016, наразі ж проводимо повноцінний набір у нові групи з вивчення англійської мови. Новий поділ проекту дозволить досягнути максимального ефекту: покращити мовне середовище та необхідну навчальну базу і звичайно – зібрати ще більше коштів для допомоги важкохворим діткам», – розповідають у прес-службі організації.

Тож наразі проект розділяється на два напрямки: «Мовна школа» та «Мовний клуб».

«Мовна школа». В її рамках проводитимуться заняття з основного вивчення іноземної мови (лексика та граматика). Курс розрахований на проведення 3 місячного інтенсивну, в рамках якого заняття проводитимуться двічі на тиждень тривалістю по одній годині. При цьому кількість людей в навчальних групах складає 5-10 осіб, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід. Вартість участі у курсі складає 40 грн. за одне заняття. Для запису у групу необхідна передоплата за 8 занять.   

«Мовний клуб» має більш практичний характер й передбачає створення англомовного середовища у легкій та невимушеній атмосфері. Це чудова можливість покращити свої розмовні навички та вимову, що ідеально підійде для більш досвідчених учнів. Зустрічі такого плану проводитимуться щотижня тривалістю по 1,5 год. Для того, щоб відвідати такий захід необхідно сплатити попередній внесок у сумі 65 грн.

Нагадаємо, що кошти отримані в наслідок реалізації проекту будуть використані для закупівлі ліків та оплати лікування важкохворим дітям.

Усі заняття проводитимуться в навчальному класі за адресою вул. Дубнівська, 15 (2-й поверх)

Записатися на заняття можна за телефоном: (067) 332-88-02.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев