“Монобанк” відмовляється від російської мови: клієнтів закликають “поставитися з розумінням”

news

Перший в Україні інтернет-банк “Монобанк” вирішив відмовитися у користуванні російською мовою у своєму мобільному додатку.

“Вражу мову” видалять за наступного оновлення.

Про це заявив співзасновник банку Олег Гороховський.

Монобанк — український банк із чудовим застосунком, що тепер доступний лише українською. Ми дуже хочемо, щоб ті наші клієнти, які сьогодні обрали мову програми «російська», а їх 838 291 людина (24.02 було 1,19 млн. це -30%), поставилися з розумінням до цього рішення і так само, як і ми стали частіше спілкуватися державною мовою,

– зазначив Гороховський.

Таке рішення Гороховський пояснив тим, що російська мова у нього асоціюється з тими, хто вбиває, ґвалтує, грабує і тими, хто вважає, що не все так однозначно.

Ті, хто прийшли на нашу землю, ті, хто щодня вбивають наших дітей, літніх людей, жінок, наших молодих хлопців, принесли багато горя і страждань, вони зруйнували багато доль і порушили величезну кількість планів. Вони хочуть знищити мою Батьківщину і всі вони мають один спільний знаменник — вони всі говорять російською. Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей,

– написав співзасновник “Монобанку”.

Доречі, Олег Гороховський зазначив, що сам він, народившись і вирісши у Дніпрi, все життя говорив і думав російською мовою, не зазнаючи жодних утисків, як і все його оточення.

0 Комментариев