Молитви до Божої Матері, які варто прочитати у Введення в храм Пресвятої Богородиці

news

Введення в храм Пресвятої Богородиці – одне з двунадесятих свят, тобто найважливіших у християнстві. У цей день можна помолитися Божій Матері, і вона обов’язково почує молитви праведників. Богородиця вважається покровителькою жінок, тому їй перш за все моляться про щасливе заміжжя і вдале материнство. Втім, помолитися святій може будь-який віруючий.

Молитви, звернені до пресвятої Богородиці в це свято, мають особливу чудотворну силу.

Молитва про допомогу в біді

Царице моя преблагая, надіє моя і притулок, скорботних радість, кинутих підтримка! Забери біди мої, забери скорботу, допоможи мені немічному знайти силу і віру, щоб протистояти негараздам. Тугу мою пом’якши, втіш серце та не дозволь збитися з вірного шляху. Амінь.

Молитва Пресвятій Богородиці про благословення і допомогу в біді

До кого ще, як не до тебе, Матінка Небесна, зверну Я молитви свої. Почуй сподівання раба Твого (ім’я). Втіш в горі своєму, і не лишай без захисту в цьому грішному світі. Вбережи від спокус і дозволь замолити гріхи вільні і мимовільні. Вступити на шлях віри і допоможи не відступати від заповідей християнських. Дай сил боротися зі злом, яке всередині мене прибуває. Пом’якши серце моє, і прийми покаяння щире. Помолися за мене Господу нашому Всемогутньому, щоб не залишив мене без милості. Амінь.

Молитва про захист і заступництво

Царице Небесна, оплот мій і надіє моя, зверни на мене свій погляд і не зрічися щирого прохання про захист. Не кидай мене напризволяще, відведи біди від мене і моїх близьких. Не дозволь вгодити в тенета диявольські та вбережи від його послідовників. Подаруй захист свій і благословення, пом’якши серця і посіли в них співчуття. Амінь.

Молитва про спокуту гріхів

Богородице, до твоєї допомоги кличу і на тебе уповаю. Ти бачиш мою слабкість, тож подаруй виправлення і навчи любити Господа всією душею і думками. Подаруй благодать свою, милосердно, та даруй старанність жити праведно. Донеси негідне прохання моє до батька нашого. Ниспошли мені своє благословення. Амінь.

Молитва на Введення Пресвятої Богородиці від батьків для дітей

Пресвята і велика Діва, обраниця Господа нашого, ти принесла себе в жертву і залишила грішний світ для великої мети служити Богу. Не залиш своїх рабів в їх молитвах про праведність і віру. Захисти і проведи по життю сім’ю нашу з мудрістю своєю. Благодать твоя хай допоможе нашим дітям знайти віру справжню, позбавить від гордині, жадібності і дурості.

Даруй нам досконалість духовну і допоможи навчити дітей наших жити в мирі і чистоті душевній. Моли Бога про спасіння наших грішних душ і висвітлюй шлях тернистий своїм світлим поглядом. Хай не залишить Господь чад своїх в хвилини слабкості і труднощів. Амінь.

Молитва на Введення в храм Богородиці про покаяння і прощення гріхів

О Матір Божа! Заступниця всіх віруючих! Перед Тобою на колінах стою і благаю, водаруй мені прощення і покаяння за вчинки гріховні і наміри нечисті. Благаю, подаруй своє благословення, бо каюся я. Прости мене, раба Божого, за всі думки гріховні і діяння злі. Направ мене на шлях праведний, зміцни віру мою в Христа і не залиш на шляху прикрощі і гріха на самоті. Проведи мене до істинної віри і помолись за мене перед Господом нашим на Небесах. Так прославлю Я тебе, непорочна Діва, та довіку буду дякувати Тобі. Відтепер і на віки віків. Амінь.

Прохальна молитва до Пресвятої Богородиці

О, Пресвята Діва, матір Господа Вишнього, всемилостива заступниця і покровителька всіх, до Тебе з вірою прибігають! Подивися з висоти небесної слави Своєї на мене, який припадає до Тебе, почуй мою смиренну молитву, грішного і негідного раба Твого, і принеси її до коханого Сина. О, Преблагословенна Богородиця! Після Бога на тебе все моє сподівання покладаю, будь мені завжди невсипущою заступницею і всесильною предстательницею перед твоїм сином, Господом нашим Ісусом Христом, зміцни в мені віру в Нього, утверди мене в любові в Нього, навчи мене любити і славити і Тебе, Пресвяту Матір Бога, Преблагословенну Марію: святому покрову Твоєму, Богородице, вручаю себе на всі часи. Амінь.

0 Комментариев