Міцний тил: На Волині школа перетворилась на волонтерський центр

news

Зала дитячо-юнацької спортшколи на вулиці Данила Галицького у Луцьку перетворилася на волонтерський центр, куди майже щодня доставляють вантажі з-за кордону, – розповів Суспільному працівник спортшколи “Динамо Прайд” Іван Савчук.

10 березня волонтери зустріли вантажівку з Нідерландів. У вантажівці привезли гуманітарну допомогу: медикаменти, одяг, їж та спорядження для військових.

Вантаж складають та сортують у спортшколі, – говорить волонтер Іван Савчук. “Що підписано – окремо, а далі дівчата перебирають і знову запаковують та військовим окремо – одразу відправляємо, не залежується”, – говорить чоловік.

До волонтерів вже доєдналися фармацевти, які допомагають сортувати ліки та медичні засоби. Зі слів керівника спортшколи Олександра Кулакова, щодня у новоствореному волонтерському центрі працюють 20-30 людей.

“Веземо допомогу: на Київщину, Сумщину та східні напрямки. Відправляли вантажі й на Маріуполь, Кропивницький, на Харків тричі відправляли вантаж”, – каже Олександр Кулаков. З його слів, європейським партнерам волонтери постійно відправляють фотозвіти з місць, куди вдалося доставити допомогу.

Олександр Кулаков каже: загалом в спортшколі вже отримали 200 тонн допомоги. Зараз на Волинь прямують ще п’ять фур з гуманітарною допомогою.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев