Минулого року у Луцьку відремонтовано 7 спортивних майданчиків

news

Минулого року відремонтовано 7 спортивних майданчиків на прибудинкових територіях. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

    Усіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в місті охоплено понад 90 тис. осіб, що становить 42,5 % від загальної чисельності жителів.

   Великою популярністю серед лучан користуються чемпіонат міста з футболу, відкритий чемпіонат з волейболу, змагання з гімнастики художньої, тенісу настільного. Вперше у змаганнях Чемпіонату міста з футболу, починаючи з сезону 2014 року, беруть участь лише луцькі команди. Щорічно, спільно з федерацією футболу міста проводиться Кубок міста з футболу серед аматорських команд. Традиційним також стало проведення в Луцьку міжнародного турніру з боротьби дзюдо, пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів і міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка».

   Вперше у 2015 році місто Луцьк отримало право на проведення етапу Кубка України зі спортивної ходьби та чемпіонату України з легкої атлетики серед молодших вікових груп. Також вперше у минулому році, на новоствореній легкоатлетичній стежині в парку 900-річчя міста Луцька проведено обласні та Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу.

   Гідно представляють наше місто на національних та міжнародних змаганнях різного рівня наші команди легкоатлетів. Зокрема, в жовтні минулого року в ІІІ-му Жешувському Марафоні серед 49 команд-учасниць лучани посіли друге місце серед команд міст-партнерів.

    В міжнародному фестивалі дітей та молоді в м.Замость ( Республіка Польща) збірна команда міста завоювала срібну нагороду в загальному заліку серед 26 команд-учасниць.

   У 2016 році на оновлених легкоатлетичних секторах стадіону “Авангард” запланований основний передолімпійський старт легкоатлетів України. До Луцька приїдуть найсильніші легкоатлети держави для боротьби за місце в олімпійській збірній команді України.

    Проводиться робота щодо залучення осіб з особливими потребами до занять фізичною культурою та спортом. Для них організовуються змагання з настільного тенісу, шахів, шашок, перегонів на візках, вони залучаються до участі в олімпійському Дні бігу, велоднях та інших заходах. Також проводяться спортивно-масові заходи серед людей похилого віку.

   Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить спортивно-оздоровчу роботу за місцем проживання громадян і організовує дозвілля більше як для 800 жителів нашого міста, серед яких і діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО та з сімей, що прибули у наше місто з східних областей.

   Спільно з Волинською обласною громадською організацією батьків дітей з синдромом Дауна щороку проводиться фізкультурне свято «Спортивна сім’я». Традиційними стали змагання “Повір у себе” серед вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру та НВК ЗОШ-інтернат.

   Щороку зростають видатки міського бюджету на удосконалення матеріально – технічної бази спортивних закладів та розвиток галузі спорту.

   Так, у минулому році з міського бюджету було виділено майже мільйон гривень на ремонт 7 спортивних майданчиків на прибудинкових територіях. Крім цього, в дитячій юнацькій школі олімпійського резерву плавання за кошти міського бюджету у сумі 1 млн 51 тис. грн здійснено заміну вікон на енергозберігаючі, заміну водонагрівачів, насосної системи та трубопроводів.

0 Комментариев