Міноборони передумало підтримувати збільшення терміну оновлення даних для військовозобов’язаних

news

Міністерство оборони спочатку підтримало збільшення терміну оновлення даних для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів, але згодом вирішило залишити їх попередніми.

Відповідний законопроєкт створили народні депутати. Про підтримку цієї пропозиції з боку Міноборони повідомили його співавтор Володимир Ар’єв та УП, посилаючись на джерела. Проте пізніше журналісти уточнили, що міністерство передумало.

У розпорядженні УП опинився лист міністра оборони Рустема Умєрова до Верховної Ради від 25 червня, в якому йдеться про те, що Міноборони не підтримує збільшення терміну оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів. Крайня дата оновлення даних залишається 16 липня 2024 року.

Володимир Ар’єв опублікував лист від міністра оборони Рустема Умєрова, в якому йдеться про підтримку законопроєкту про продовження строку оновлення військово-облікових даних. Однак, станом на зараз, військовозобов’язані повинні стати на облік до 16 липня протягом 60 діб з дня набуття чинності законопроєкту про мобілізацію.

Оновити дані військовозобов’язані українці повинні до 18 липня. Зробити це можна в ТЦК, ЦНАП або через додаток “Резерв+”.

Джерело: https://lb.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев