Мільярдер відмовився від посади в уряді Трампа

news

Мільярдер Вінсент Віола, висунутий президентом США Дональдом Трампом на пост міністра армії, зняв свою кандидатуру. Своє рішення пояснив тим, що не зможе обходити суворі правила міністерства оборони, що зачіпають його сімейний бізнес.

Про це повідомляє “Газета по-українськи” із посиланням на  Military Times.

Віола перший, хто відмовився від запропонованої Трампом посади. Він випускник військової академії США і школи рейнджерів, У 80-х був одним зі співтворців NYMEX, виступав на біржі як успішний трейдер. Великі статки Віола здобув під час Війни у Перській затоці. У 2008 році створив компанію “Virtu Financial”.

Раніше Трамп визначився з кандидатурами на ключові посади. Адміністрацію Білого дому очолить Райнс Прібус, генпрокурором стане сенатор від штату Алабама Джеф Сешнс, пост директора ЦРУ запропоновано конгресмену від Канзасу Майку Помпео. Пентагон очолить відставний генерал Корпусу морської піхоти Джеймс Маттіс, главою МВС стане Райан Зіньці, держсекретарем буде глава ExxonMobil Рекс Тіллерсон. Генерал-лейтенант у відставці Кіт Келлог буде призначений на посаду керівника апарату виконавчого секретаря Ради національної безпеки.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев