Міг отримати 12 років за гратами: суд звільнив від покарання 29-річного волинянина, який вербував дівчат у повії

news

Рівненський суд призначив три роки іспитового терміну 29-річному мешканцю Волині, який вербував дівчат для роботи повіями у Словаччині. Йому вдалось схилити до заняття проституцією трьох дівчат, всі вони не мали грошей та перебували у скрутному становищі.

Суд вирішив, що для чоловіка буде достатньо іспитового терміну без відбування покарання в тюрмі, оскільки свою провину він визнав та запевнив, що начебто розкаявся. 

Про це інформує zaxid.net.

Як йдеться у вироку Рівненського міського суду, трьох дівчат з Рівненщини сутенер завербував на початку літа 2018 року. Їм він обіцяв високі заробітки: по 300 євро з одного клієнта. Зважаючи на те, що така сума була для них дуже високою, на пропозицію працювати повіями дівчата погодились. В свою чергу, сутенер пообіцяв допомогти з оформленням документів для виїзду з України.

29-річного чоловіка 28 червня 2018 року затримали на кордоні з Польщею  в пункті пропуску «Грушів-Будомеж» під час спроби вивезти за кордон двох дівчат. Відомо, що третя через сімейні обставини в той день поїхати не змогла.

Оголошення вироку у цій справі відбулося 24 лютого цього року.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю і повідомив, що дійсно скоїв вказане правопорушення при вищезазначених обставинах. В скоєному щиро розкаюється. Від потерпілих надійшли заяви про розгляд справи за їх відсутності, покарання просили обрати на розсуд суду,

– йдеться у вироку.

Суд визнав чоловіка винним у порушенні ч.2 ст. 149 ККУ (торгівля людьми), втім, від відбування покарання звільнив, призначивши лише три роки умовного терміну. Зазначимо, що максимально ця стаття передбачає до 12 років ув’язнення.

Вирок наразі не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев