«Ми будемо вимагати розслідування діяльності пана Матіоса», – Ігор Гузь. ВІДЕО

news

Народний депутат Ігор Гузь вважає, що над 51-ою бригадою, тепер 14-ою, знущаються. Депутати від Волині готуватимуть звернення про створення тимчасової слідчої комісії, яка перевірить діяльність Анатолія Матіоса, керівника військової прокуратури.

Про це Ігор Гузь заявив вчора під час брифінгу у Верховній Раді України.

«Я вважаю, що це знущання треба припинити. І це знущання виходить не з Володимир-Волинська чи з Луцька, чи Волинської області, а на превеликий жаль, тут з міста Києва», – наголосив нардеп.

Ігор Гузь переконаний, що всі народні депутати, яких є від Волинської області п’ятеро, підпишуться.

«Треба розібратись про те, хто винний з керівництва української армії в тому, що нашу бригаду кидали в саме пекло, не даючи озброєння, не даючи ефективного керування і т. і., а потім звинувачували їх у всіх гріхах на фронті», – заявив Гузь.

Нардеп зазначив, що вони будуть вимагати розслідування діяльності пана Матіоса, який знущається над 51-ою (14-ою) бригадою.

«Ми будемо вимагати припинення переслідування простих бійців. Дивіться, скільки часу пройшло уже з подій Іловайська, і не тільки, а до цього часу тривають суди, і хлопців намагаються примусити й принизити по суті за те, що вони трималися своєї позиції», – зазначив Гузь.

Також депутат вважає, що треба розслідувати і те, куди подівся колишній керівник бригади – Павло Пивоваренко.

«Я оголошую тут, в стінах парламенту, ми, депутати від Волині, будемо намагатися і я переконаний повернемо славне ім’я нашої 51-ої (14-ої) бригади», – підреслив Ігор Гузь.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев