Метеозалежним на замітку: коли чекати магнітні бурі у лютому?

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, улютому 2022 року планету двічі будуть накривати магнітні бурі червоного рівня. Пікові дні активності магнітосфери очікуються 4 та 11 лютого, тому у метеочутливих може у ці дні може погіршитися самопочуття.
Найбільш сильні коливання впродовж місяця очікуються 4 та 11 лютого. Також очікується, що 10 та 12 лютого магнітосфера також буде збудженою.
У зазначені періоди люди похилого віку, метеочутливі та особи з хронічними захворювання можуть відчути дискомфорт та погіршення самопочуття.

4 лютого буря досягне рівня G1 – Кр 5, але вже наступного дня піде на спад. Проте вже з четверга, 10 лютого, у магнітосфері почнуть посилюватися коливання. 11 лютого вони досягнуть свого піку, який становитиме рівень G1 – Кр 5.
Експерти попереджають, що дискомфорт може відчуватися ще 12 числа, але у неділю, 13 лютого, рівень активності геомагнітного поля має стрімко знизитися.
Варто відзначити, що за прогнозами Space Weather Prediction Center, активність геомагнітного поля очікується на нестабільному рівні з 4 по 5 лютого, а також у активні сплески у період з 10 по 12 січня.
Як відзначають спеціалісти, магнітні бурі навіть середньої потужності можуть негативно позначитися на самопочутті людини. А бурі червоного рівня, саме така очікується 4 та 11 лютого, настільки потужні, що здатні провокувати проблеми з електротехнікою та зв’язком.
До найпоширеніших проявів цього явища відносять:
- Запаморочення та головний біль.
- Розлади сну.
- Проблеми з концентрацією уваги та стан апатії.
- Дратівливість.
- Проблеми з тиском.
- Загострення хронічних хвороб.
- Ломота у тілі, а також біль у місцях переломів та суглобах.
- Відсутність апетиту та нудота.
- Відчуття слабкості.