Металеві паркани: види та особливості використання

news

Одразу після купівлі земельної ділянки перед власниками постає питання: як окреслити межі та захистити територію? Зазвичай із цими завданнями чудово справляються паркани, які відрізняються матеріалом, конфігурацією та дизайном. Незмінний попит мають зручні та надійні металеві вироби. Вони довговічні, стійкі до зовнішніх чинників і не потребують особливого догляду. Паркани з металу забезпечують надійний захист будь-яких ділянок, а вибір оптимального варіанта залежить від цілей і функціональних завдань.

AD_4nXeuP63ZHtScK5IVEsgpmI85XFPleE_mrnd0VK7QKgr_KvI4aEz224_7NCP9fjHJH97HHMbrujA5OnOYJXY8sFrpMxYT4kmhg7fasPKIdiKmB-yXbffOJFugNzlO7dTfw5tT7Nv9MHfA5KElkJQYYEvlJwUU?key=0di1HSVoqXxYJCsAcuRa1Q

Різновиди металевих огорож

Сучасні паркани виготовляють із високоякісних матеріалів, використовуючи інноваційні технології та розробки. Вони здатні задовольнити різнопланові запити та створити комфортний затишок на ділянці. В каталозі компанії Стрийко https://stryiko.com.ua/parkan пропонується великий асортимент продукції з різними експлуатаційними характеристиками. До найпопулярніших варіантів належать профнастил, штахети та готові секції.

Металевий штахетник

Бюджетне та зручне рішення для приватного будинку, дачі, бази відпочинку тощо. Конструкція пропускає повітря та не дає суцільної тіні, що забезпечує достатню вентиляцію ділянки. Серед важливих характеристик штахетника виділяють такі:

  • стійкий до навантажень;
  • міцний і довговічний;
  • не піддається атмосферним впливам;
  • привабливий і естетичний;
  • стійкий до механічних пошкоджень.

Безперечним плюсом є ремонтопридатність — можна самостійно замінити секцію або кілька елементів у разі пошкодження.

Виготовляється металевий штахетник зі сталі завтовшки 0,45 або 0,4 мм. Завдяки рівномірним проміжкам між планками у паркана відсутня парусність. Встановлюють огорожу в один або два ряди: горизонтально, вертикально чи в шаховому порядку. Це дає можливість втілити цікаві конструктивні та дизайнерські рішення.

Готові секції

Універсальний секційний паркан відрізняється простим з’єднанням частин, міцністю та невибагливістю у догляді. Він стійкий до несприятливих кліматичних умов і не потребує фарбування. Залежно від моделі, конструкція може бути глухою або з прозорами. Популярними різновидами вважаються:

  • горизонт;
  • ранчо;
  • жалюзі;
  • твінго.

Усі секції з металу постачаються готовими до монтажу, тому встановлення не займає багато часу. Такі паркани добре відбивають звукові хвилі та мають достатню звуконепроникність. Секційна огорожа підходить для місцевості з високим рівнем шуму і великим транспортним навантаженням.

Профнастил

Паркани з профнастилу мають попит завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості. Зручний формат дозволяє швидко огороджувати великі площі, а листи товщиною до 0,5 мм легко витримують пориви вітру та механічні втручання.

Основні та найважливіші параметри під час вибору профнастилу — це висота профілю і товщина листа. Показники впливають на стійкість і витривалість паркану. Наприклад, профнастил з металопрокату Словаччини, Китаю та України легкий, міцний, простий в установці та надовго зберігає свої експлуатаційні характеристики. Також на користь матеріалу свідчить величезний вибір колірних рішень, що дає змогу створювати нестандартні та привабливі конструкції.

Будь-який металевий паркан має гармонійно вписатися в ландшафт ділянки, підкреслюючи його унікальність і красу.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев