Мешканка Волині витратила понад 700 тисяч гривень на віртуального залицяльника

news

До Поліції Волині звернулася жінка, яку ошукали на понад сімсот тисяч гривень. Волинянка піддалася на залицяння через соціальну мережу і втратила не тільки власні кошти, але й позичені.

Як розповіли у правоохоронних органах, майже місяць зловмисник видурював у довірливої жінки гроші через одну з соціальних мереж, в результаті чого та позбулась більше семисот тисяч гривень.

63-річна жінка познайомилась з чоловіком у березні. Невідомий залицяльник увійшов в довіру до потерпілої. Він писав, що перебуває нині у скрутному становищі, але дуже хотів би приїхати, побачити її, мовляв, жінка йому сподобалась, навіть планує з нею одружитись.

Безпечні покупки: Як не потрапити в шахрайську пастку купуючи в інтернеті?

Згодом інтернет-залицяльник надсилав волинянці різні рахунки, на які потрібно було переслати кошти нібито за різноманітні послуги, як-от, отримання паспорта, медичного страхування, сертифікатів, квитки на виїзд з країни перебування тощо. З невідомого акаунту їй навіть писали нібито від ООН, надсилаючи рахунки, на які потрібно було пересилати кошти. Віддавши шахраям усі збереження, жінка позичила певну суму грошей, які також надіслала, будучи переконаною, що допомагає фіктивному нареченому швидше виїхати з однієї з країн південно-західної Азії до неї на Волинь.

Лише вчора потерпіла звернулась до поліції з заявою про злочин, відомості за цим фактом внесені до ЄРДР за статтею шахрайство (ст. 190 ККУ). Поліцейські вживають заходів, аби встановити причетних до злочину.

Шахрайство через інтернеті: Волинянин з двома співучасниками ошукали понад 30 людей

Сектор комунікації поліції Волинської області

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев