Меркель просить Лондон швидше починати переговори щодо Brexit

news

Євросоюз готовий до переговорів щодо Brexit, і вони повинні відбутися відповідно до запланованого графіка, наполягає канцлерка ФРН Анґела Меркель. Вона запевнила, що ЄС хоче залишитися добрим партнером для Лондона.

Про це пише Deutsche Welle.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) закликала Великобританію до якнайшвидшого початку переговорів з Європейським Союзом щодо виходу країни зі складу блоку. “Ми готові до переговорів. Ми хочемо провести їх швидко, відповідно до графіка”, – заявила Меркель увечері в п’ятницю, 9 червня, під час свого візиту до Мексики.

Вона повідомила, що переговори щодо Brexit повинні розпочатися “найближчими днями”. “Ми очікували на вибори у Великобританії, і через кілька днів ці переговори розпочнуться. Ми захищатимемо інтереси 27 держав-членів ЄС, а Великобританія захищатиме власні інтереси”, – зазначила канцлерка ФРН, слова якої наводить AFP.

Вона зауважила, що ЄС прагне залишитись “добрим партнером для Великобританії”, оскільки вона залишається є частиною Європи, попри свій вихід з ЄС. Окрім того, Меркель висловила занепокоєння з приводу дипломатичної кризи на Близькому Сході, пов’язаної із ізоляцією Катару. За її словами, країнам регіону Перської затоки необхідно разом працювати над тим, щоб подолати цю кризу.

Як відомо, переговори щодо Brexit були відкладені через проведення у Великобританії позачергових парламентських виборів 8 червня, на яких правляча Консервативна партія несподівано втратила абсолютну більшість у парламенті, внаслідок чого прем’єр-міністерка країни Тереза Мей змушена тепер формувати уряд меншості.

0 Комментариев