Мер Луцька поїхав в зону АТО

news

Делегація з Луцька поїхала відвідати лучан та волинян, які служать у зоні АТО.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У складі делегації під керівництвом Луцького міського голови Миколи Романюка – депутат Волинської обласної ради Ігор Чорнуха, депутат Луцької міської ради Євген Ткачук, мама загиблого солдата Віталія Махновця – Марія, дружина загиблого солдата Дмитра Йовзика – Оксана, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, народний артист України Василь Чепелюк, заслужена артистка України Алла Опейда, заслужений працівник культури України В’ячеслав Судима, заступник начальника відділу інформаційної роботи міської ради Віктор Макаров.

Делегація зустрінеться з лучанами і волинянами, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході, безпосередньо на передових позиціях. Для бійців повезли комплекти військової форми, футболки, дизельний генератор, запасні частини для ремонту автомобільної техніки, біноклі, засоби гігієни, продукти харчування, україномовні книги та інше.

Голова наглядової ради благодійного фонду «Волинська родина» Ігоря Єремеєва Олена Палагута попросила також передати бійцям  72-ї бригади автомобіль. За її словами, цей автомобіль планував власноруч передати в зону АТО народний депутат України Ігор Єремеєв, проте, у зв’язку з трагічними подіями (смерть Ігоря Єремеєва), на жаль, не встиг.

Особливим подарунком для лучан та волинян, які служать в Збройних Силах України – стануть дитячі малюнки та футболки, розмальовані за спеціальною технологією дітками учасників АТО. Ще луцькі школярики через членів делегації надіслали на передову листи підтримки та мотузки життя (це браслет, що може врятувати життя у небезпечних моментах. Він з міцної мотузки, довжиною 3 метри).

Від благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” для бійців надано продуктові набори, а для військового госпіталю — медичні бандажі, стерильний перев’язувальний матеріал, сечоприймачі.

Також делегація побуває на місці загибелі у травні 2014 року військовослужбовців 51-ї ОМБР біля села Благодатне Волноваського району, де встановлено Пам’ятний хрест та меморіальну дошку. Тут священнослужителі відправлять панахиду за загиблими. Мама Віталія Махновця — Марія та дружина Дмитра Йовзика — Оксана разом з усіма помоляться за упокій своїх рідних на місці, де вони загинули, захищаючи державу.

У рамках візиту лучани візьмуть участь в заходах з нагоди 134-річчя міста Волноваха та Дня визволення м. Волноваха від нацистських загарбників.

Народний артист України Василь Чепелюк та дует “Душа Волині” у складі заслуженої артистки України Алли Опейди та заслуженого працівника культури України В’ячеслава Судими виступлять перед військовослужбовцями Збройних Сил України, Національної гвардії України, прикордонниками, які дислокуються на території Волноваського району, та місцевими жителями під час святкового концерту.

0 Комментариев