Мер американського міста Шамблі подякував рятувальникам Волині за службу та героїзм

news

На Волині побував мер одного з американських міст, а саме Шамбалі. Дізнавшись про роботу по ліквідації наслідків ворожих обстрілів рятувальниками він виявив бажання з ними поспілкуватися. 

Брайан Мок, мер американського міста Шамблі, з яким Ковель кілька днів тому підписав Договір про партнерство, побував у пожежників.

Почувши історію про наших сміливців, які боролись з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів по об’єкту енергетики у Ковелі, він одразу виявив бажання зустрітись з рятувальниками, аби потиснути їм руку і поспілкуватися.

Мер Шамблі разом з вогнеборцями під час національної хвилини мовчання вшанував пам’ять  тих, чиє  життя обірвала страшна війна. І так щоденно розпочинається чергування людей, які стоять на сторожі нашої безпеки.

Начальник Ковельського районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області, полковник служби цивільного захисту Володимир Войтанік показав гостям не тільки техніку, яку вони використовують у роботі, але й музей, де представлена історія створення пожежної частини.

“Дуже ціную те, що ви приділили нам час. Хочу подякувати Вам та Вашій команді за Вашу  працю. У мирні часи  – це дуже складна робота, у воєнні  —  героїчна. Особливо, коли виникають такі ситуації, як минулого тижня. В Америці до роботи пожежників ставляться з величезною повагою. Тому я прийшов, щоб подякувати за Вашу службу”, –  сказав мер Шамблі, звертаючись до командира.

За інформацією: Ковельської міської ради

0 Комментариев