Медики-волонтери передали подаровані благодійниками ліжка міській лікарні Луцька

news

У суботу, 28 листопада, Луцька міська клінічна лікарня отримала у подарунок вісім сучасних німецьких ліжок та три протипролежневі матраци. Таку допомогу лікарні надали медики-волонтери Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

Свідком події був репортер ZIK-Стрім Павло Мельничук.

Як розповів керівник мобільного шпиталю Геннадій Друзенко, ці ліжка та матраци вони отримали від небайдужих українців, які допомагають воїнам. Оскільки у своїй роботі в зоні АТО медики-добровольці їх не використовують, вирішили передати ліжка у стаціонарну клініку.

«Ми з командою щасливі, що сьогодні можемо передати ці ліжка тим, кому вони необхідні. Наш шпиталь мобільний, ми рік працюємо у секторі С в районі Бахмута (колишній Артемівськ), надаємо допомогу нашим воякам. В силу того, що ми всі свої серця, вміння, навики і душу віддаємо тому, що робимо, нам активно надають допомогу. І ці ліжка нам передали благодійники, але вони нам не підходять, тож ми прийняли рішення передати їх у стаціонарний медичний заклад», – зазначив  він.

Персонал луцької лікарні подарунком від волонтерів втішений, адже нині бюджет установи на дає змоги оновлювати меблі.

«Ми дуже вдячні Першому добровольчому мобільному шпиталю, що доставили нам ці ліжка, в нинішній час не можемо дозволити купувати їх за бюджетні кошти. Одне ліжко коштує мінімум 60 тисяч гривень. Це для нас дорого, але дуже потрібно», – сказала головний лікар лікарні Лариса Духневич.

Вона також додала, що лікувальний заклад надає безкоштовну медична допомогу учасникам АТО та членам їх сімей. І хоч ліжка не слугуватимуть безпосередньо для порятунку воїнів в зоні АТО, дехто з бійців таки матиме змогу полежати в комфортних умовах в Луцьку.

0 Комментариев