McDonald’s відновить роботу в частині України

news

Мережа американських ресторанів швидкого харчування відновлює свою роботу в частині України.

Насправді це чудова новина, й справа навіть не в біг мак та хеппі мілах. Це так званий кредит довіри. Віра українським збройним силам та віра в Україну, як державу. Та як сигнал іншим країнам, що до нас можна повертатися з бізнесом та інвестиціями.

Цю новину повідомив у Facebook Дмитро Кулеба.

Мак повертається:)

Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни.

Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається. 

Як ви знаєте, ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні, зокрема моїй колезі по уряду Юлії Свириденко.

Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України.

Дякуємо McDonald’s за віру в Україну! 

Фото з офіційного сайту McDonald’s Україна

0 Комментариев