McDonald’s планують відкрити у Луцьку до кінця цього року

news

2021 рік може стати роком появи у Луцьку надзвичайно популярного закладу харчування мережі McDonald’s

Попередньо Луцький міський головаІгор Поліщук написав листа до мереж закладів швидкого харчування McDonald’s та KFC з пропозицією співпраці. Про це йшлося у програмі «По дорозі» на 12 каналі.

Мер Луцька зауважив, що є кілька локацій, які місто пропонує для цих закладів. Зокрема, на проспектах Соборності та Відродження.

Компанія “МакДональдз” повідомила, коли в Луцьку планує відкривати свій заклад. Про це розповіли журналісту ІА “Конкурент” у відповіді на запит.

Для нас вкрай важливо позитивно впливати на громади, у яких ми працюємо, адже відкриваючи заклад, ми як компанія інвестуємо у розвиток місцевої економіки та інфраструктури, створюємо робочі місця, розвиваємо локальне виробництво та сплачуємо податки у місцевий бюджет. У зв’язку із зазначеним у листі запитом, інформуємо, що компанія “МакДональдз” розглядає всі регіони в Україні для відкриття нових закладів. Відкриття закладу у місті Луцьк,

– йдеться у листі.

Більше деталей в компанії обіцяли повідомили за декілька місяців до відкриття.

Бізнес.Району стало відомо із власних джерел, що ймовірною окацією новенького «МакДональдз»стане місце ресторації «Брама» за адресою Соборності, 43.

Як повідомляли на сторінці ресторації Брама, офіційне закриття закладу у зв’язку з «грандіозним оновленням» відбулося 8 березня.

 

0 Комментариев