Масова бійка у центрі сусіднього з Волинню обласного центру закінчилася різаниною

news

В суботу пізно ввечері у центрі Рівного сталася масова бійка. Внаслідок конфлікту, що виник між вісьмома чоловіками, троє із них отримали поранення та потребували допомоги медиків.

Вчора, 24 червня, о 23:55, поліція отримала повідомлення від медичних працівників про те, що три чоловіки отримали ножові поранення під час масової бійки, що відбулася у центрі Рівного.

Інцидент стався на вулиці Соборній. За попередніми даними, конфлікт між восьмома чоловіками виник раптово, після чого виникла бійка. Протягом сутички один з учасників достав ніж і завдав ударів молодим чоловікам.

26-річного рівнянина з грудним проникаючим пораненням госпіталізували. Крім того, 21-річному жителю села Малинськ було діагностовано колото-ножове поранення руки, а 26-річному мешканцю того ж села — колото-ножове поранення ноги. Медичну допомогу їм надали на місці події.

Патрульні поліцейські оперативно розшукали трьох рівнян, які можуть бути причетними до інциденту згідно отриманих орієнтувань. Слідчі Рівненського РУП розпочали досудове розслідування цього інциденту.

0 Комментариев