Марка з Президентом Зеленським з’явилася у Польщі

news

У Польщі для поштової кореспонденції  в межах країни випустили марку із зображенням українського Президента Володимира Зеленського.

Ініціатором випуску марки, аналогів якої немає у світі, став депутат Ради міста Краків.

Про це повідомляє UAinKrakow з посиланням на фейсбук сторінку депутата краківської міськради Лукаша Вантуха.

Польська Пошта випустила ці марки в обмеженій кількості. Загалом надрукували 99 аркушів по 9 марок. Більше, як запевняє ініціатор випуску марок Лукаш Вантух, не друкуватимуть. Кожна марка — пронумерована та має QR-код.

А щоб ніхто не сумнівався у її справжності, депутат приклеїв марку на листівку та відправив… до посольства рф, висловивши сподівання, що таке послання хоч трохи зіпсує сніданок представнику росії. Лукаш Вантух додав, що Україна чинить відчайдушний спротив і значна заслуга у цьому належить Президенту Володимиру Зеленському, який “став символом української боротьби за свободу”.

Наприкінці травня Лукаш Вантух планує відвідати Київ та сподівається особисто передати оригінальну марку Президенту України та меру Києва. А сьогодні зранку, 11 травня оригінальний подарунок від польської сторони відправили міському голові Львова. “Вперше за останній час марки йдуть з Польщі до України, а не навпаки”, — пожартував депутат.

Коштує одна марка 500 злотих. Ця ціна буде актуальною лише кілька днів, після чого зросте. Весь виторг від реалізації марок витратять на придбання гуманітарної допомоги для України.

0 Комментариев