Маленьких лучан навчали виготовляти цукерки. ФОТО. ВІДЕО

news

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» в рамках програми «Сучасна освіта» тричі на тиждень організовує цікаве дозвілля для юних лучан. У вівторок, п’ятницю та неділю впродовж усього літа в арт-галереї ЦУМу для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку відбуваються цікаві майстер-класи, де дітлахи  власноруч виготовляють вироби з різноманітних матеріалів.

Про це інформує прес-служба Фонду.

Цього разу приміщення арт-галереї перетворилося на шоколадну фабрику. Тут малеча змогла відчути себе справжнісінькими шоколатьє, адже їм доручили важливу місію  – власноруч виготовляти цукерки.  Як і годиться, маленьких майстрів шоколадної справи одягли у фартухи, і робота закипіла.DSC_0066

DSC_0091

Координатор проекту «Фонд розвитку навчальних закладів» Борис Смаль каже, що ідея проводити майстер-класи виникла в батьків, які вже створили Фонди розвитку у школах та дитсадках, де навчаються їхні діти. Мета таких заходів – урізноманітнити дозвілля дітей під час канікул.

Для виготовлення смакоти діти використовували цукрову пудру, перетерту з горіхами і молочним шоколадом. Готові вироби юні шоколатьє занурювали у топлений молочний шоколад, після чого декорували солодощі кунжутом, полуничною пудрою та кокосовою стружкою. На столі один за одним з’являлися шоколадні ангелочки, сердечка, зірочки.

DSC_0086

Шоколадне свято сподобалося не лише дітям, а й їх батькам. Вони активно допомагали своїй малечі виготовляти смаколики, а думками поринали в дитинство.

DSC_0072

Всі шоколадні вироби діти поклали у іменні шоколадні корзинки та забрали додому. Після майстер-класу учасникам вручили сертифікати, які засвідчують, що вони стали шоколатьє майстерні шоколаду. По завершенню солодкого дійства, свято продовжили аніматори.

DSC_0136

Протягом літа в арт-галереї організують 40 майстер-класів різноманітної тематики. Щоразу тут навчатимуть дітей чомусь новому. Усі охочі взяти участь у цікавих майстер-класах можуть записатися на заняття у найближчих Офісах розвитку кварталу Луцька.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0182

 

0 Комментариев